Såmaskine, Fiona Apollo SR, 3,0 meter. Med styreboks + gangbro + Efterharve. Mangler markørarm (tekst opdateret 27. 09. 2013)
Auktion 123 #0011
Fabrikat: Fiona Model: Apollo SR, 3,0
Beskrivelse:
Dette katalognummer er lukket
Du skal logge på, for at se om du er højeste byder.
Adresse:
Fiona, Skovvej 13, 5400 Bogense
Bydning slutter:
28-09-2013 13:28:15
Eftersyn:
Mandag den 23-09-2013 fra klokken 9.00 til 16.00 og fredag, den 27. september fra 9 til 15
Udlevering:
Mandag den 30-09-2013 og tirsdag den 01-10 + onsdag den 02-10-2013 fra klokken 9.00-til 16.00
Nr.#:
0011
Auktion:
KJ Auktion 123
Budhistorik
Hvornår | Kundenummer | Navn | Bud |
Du skal være logget ind, før du kan se budhistorik |